Witamy w

Historia Well Played

Well Played to nietypowy sklep internetowy, który zrodził się z osobistej potrzeby jego założycieli, by zgromadzić pożądany, zwiększający imersję sprzęt gamingowy pod jednym dachem. Dlaczego? Bo przeżyli oni niejedną wściekłość i wrzask związane z niekompatybilnością swojego gamingowego ekwipunku – nie ma nic gorszego* niż mało reaktywna myszka na endgamie lub brak określonego switcha w klawiaturze, w decydującym momencie rozgrywki. Kto gra, ten wie.

Założyciele Well Played spędzili dziesiątki tysięcy godzin (długich, niekończących się godzin) na poszukiwaniu dobrego sprzętu do gier dla siebie. Podróżowali nocami po wirtualnej mapie świata od Holandii, przez Niemcy, USA i Japonię, aż do Chin, by namierzyć to, co do pełnej imersji niezbędne – od małych akcesoriów po meble gamingowe, dzięki którym można zbudować mistrzowskie stanowisko gracza czy profesjonalne studio do streamowania rozgrywek. A skoro już poświęcili na to tyle życia, a sam gaming rozumieją jako wspólnotę, to postanowili ułatwić dostęp do dobrego sprzętu także innym zaawansowanym graczom. Tak powstało Well Played – uber przestrzeń dla prawdziwych entuzjastów grania, w której nie tylko skompletują sobie bardzo dobry sprzęt gamingowy, pogadają z podobnymi do siebie zajawkowiczami, poczytają o nowościach rynkowych, ale też zaanonsują swoje potrzeby, by pomóc Well Played rozwijać się i stać się OP na rynku dostawców sprzętu gamingowego.

*no dobra, jest – crash ;), ale na to nie mamy żadnego wpływu…

Manifest Well Played

Well Played to taki dojrzały fanboy, obsesyjnie oddany gamingowi. Na nim wyrósł, na nim się rozwijał, z nim dojrzewał. Przeszedł niejeden tytuł, prawie zawsze z całym spektrum emocji na twarzy (i w eterze ;)). Ma swoje ulubione gry, ale szanuje i rozumie cudze wybory. Na swojej drodze spotkał niejednego cheatera, hatera i… lamę… Jego przestrzeń NIE jest dla nich.

Kieruje się zasadami „fair play” i „well done” we wszystkim, co robi. Przeżył niejeden respawn, znalazł wiele Easter Eggs, lubi wchodzić w God mode, ale nie zapomina jak to jest IRL. Jest niepoprawnym marzycielem, który twardo stąpa po ziemi, ale gdy gra, to jakby jutra miało nie być ;)

Mimo że świat gamingu zdaje się nie mieć przed nim tajemnic, lubi być pozytywnie zaskakiwany, odkrywać nowości, testować różne mechaniki i przyglądać się rozwojowi tego rynku. Jego marzeniem jest umożliwić doświadczonym graczom, którzy czują gaming podobnie jak on, wsiąknięcie w świat ulubionych gier wszystkimi zmysłami.

Well Played to miejsce, które ma to ułatwić. To nie tylko sklep internetowy, w którym „pro player” zdobędzie odpowiedni sprzęt i wiedzę. To przede wszystkim przestrzeń, otwarta na nowe idee, pomysły i potrzeby gamingowej społeczności, która już na wstępie jest jej znakomitą częścią i ją współtworzy. Każdy, przestrzegający etosu gracza jest tu mile widziany.